İstanbul Başakşehir Adım Istanbul Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 hft önce
Adım Istanbul Eczanesi logo
Adım Istanbul Eczanesi logo

Adım Istanbul Eczanesi

0
  • İstanbul - Başakşehir
  • 2128302525
  • Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir Bulvarı 36AE Adım İstanbul Sitesi Fuat Sezgin İlkokulu Sağı Evvel İstanbul Sitesi Solu
  • 523
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Başakşehir Adım Istanbul Eczanesi. Nöbetçi Adım Istanbul Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Adım Istanbul Eczanesi Istanbul ili Başakşehir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Adım Istanbul Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Adım Istanbul Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Adım Istanbul Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Adım Istanbul Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Adım Istanbul Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Istanbul Başakşehir Nöbetçi Adım Istanbul Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Adım Istanbul Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Adım Istanbul Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Adım Istanbul Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Adım Istanbul Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Adım Istanbul Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Adım Istanbul Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Adım Istanbul Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Adım Istanbul Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Selin Yılmaz Eczanesi

Istanbul Kadıköy Selin Yılmaz Eczanesi. Nöbetçi Selin Yılmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Şifa Eczanesi

Istanbul Tuzla Yeni Şifa Eczanesi. Nöbetçi Yeni Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Betül Eczanesi

Istanbul Pendik Betül Eczanesi. Nöbetçi Betül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Eda Eczanesi

Istanbul Ataşehir Eda Eczanesi. Nöbetçi Eda Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.