İstanbul Başakşehir Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 sa önce
 • Pelin Eczanesi

  Pelin Eczanesi 0

  • İstanbul - Başakşehir
  • tarihinde nöbetçi
  • 2128139003 2128139003
  • Kayabaşı Mahallesi Kayaşehir Bulvarı 28A B3 Blok Dükkan:55 ,...
  (0)
 • Mall Of Istanbul Eczanesi

  Mall Of Istanbul Eczanesi 0

  • İstanbul - Başakşehir
  • tarihinde nöbetçi
  • 2128010710 2128010710
  • Ziya Gökalp Mahallesi Süleyman Demirel Bulvarı 7
  (0)
 • Armağan Eczanesi

  Armağan Eczanesi 0

  • İstanbul - Başakşehir
  • tarihinde nöbetçi
  • 2126699300 2126699300
  • Bahçeşehir 1. Kısım Mahallesi Doğa Parkı Caddesi ZK 08...
  (0)
 • Karakuş Eczanesi

  Karakuş Eczanesi 0

  • İstanbul - Başakşehir
  • tarihinde nöbetçi
  • 2126718428 2126718428
  • İkitelli OSB Mahallesi Giyim Sanatkarları 1 A Blok Sokak 9...
  (0)

27 Mayıs 2022 Cuma Istanbul Başakşehir Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul ili Başakşehir ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Istanbul Başakşehir Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Istanbul Başakşehir nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Istanbul Başakşehir nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Başakşehir ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Başakşehir ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

İstanbul Başakşehir Eczaneleri

İstanbul Başakşehir nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler İstanbul Başakşehir bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Nöbetçi Eczaneleri

İstanbul Başakşehir nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. İstanbul Başakşehir bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

İstanbul Başakşehir Nöbetçi Eczane Listesi

İstanbul Başakşehir’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında İstanbul Başakşehir’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane İstanbul Başakşehir bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

İstanbul Başakşehir En Yakın Nöbetçi Eczane

İstanbul Başakşehir en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine İstanbul Başakşehir nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Başakşehir Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Başakşehir Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Başakşehir nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Başakşehir ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Başakşehir nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Başakşehir ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

İstanbul İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Bayrampaşa Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Bayrampaşa nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Bayrampaşa nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Beykoz Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Beykoz nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Beykoz nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Avcılar Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Avcılar nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Avcılar nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Fatih Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Fatih nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Fatih nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.