İstanbul Adalar Heybeliada Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 dk önce
Heybeliada Eczanesi logo
Heybeliada Eczanesi logo

Heybeliada Eczanesi

0
(0)

Istanbul Adalar Heybeliada Eczanesi. Nöbetçi Heybeliada Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Heybeliada Eczanesi Istanbul ili Adalar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Heybeliada Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Heybeliada Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Heybeliada Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Heybeliada Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Heybeliada Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

17 Ağustos 2022 Çarşamba Istanbul Adalar Nöbetçi Heybeliada Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Heybeliada Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Heybeliada Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Heybeliada Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Heybeliada Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Heybeliada Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Heybeliada Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Heybeliada Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Heybeliada Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Serhatlı Eczanesi

Istanbul Esenyurt Serhatlı Eczanesi. Nöbetçi Serhatlı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Büyük Umut Eczanesi

Istanbul Bakırköy Büyük Umut Eczanesi. Nöbetçi Büyük Umut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Galip Eczanesi

Istanbul Ümraniye Galip Eczanesi. Nöbetçi Galip Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Elif Eczanesi

Istanbul Sultanbeyli Elif Eczanesi. Nöbetçi Elif Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.