İstanbul Zeytinburnu Betül Yılmaz Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 6 gün önce
Betül Yılmaz Eczanesi logo
Betül Yılmaz Eczanesi logo

Betül Yılmaz Eczanesi

0
  • İstanbul - Zeytinburnu
  • 2129249405
  • Sümer Mahallesi Prof. Turan Güneş Caddesi 112/136F Bozkurt Perdeciler Çarşısı, Veli Efendi Konutları Migros Karşısı
  • 1857
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Zeytinburnu Betül Yılmaz Eczanesi. Nöbetçi Betül Yılmaz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Betül Yılmaz Eczanesi Istanbul ili Zeytinburnu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Betül Yılmaz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Betül Yılmaz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Betül Yılmaz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Betül Yılmaz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Betül Yılmaz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Zeytinburnu Nöbetçi Betül Yılmaz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Betül Yılmaz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Betül Yılmaz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Betül Yılmaz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Betül Yılmaz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Betül Yılmaz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Betül Yılmaz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Betül Yılmaz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Betül Yılmaz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çınar Eczanesi

Istanbul Büyükçekmece Çınar Eczanesi. Nöbetçi Çınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Burcu Eczanesi

Istanbul Tuzla Burcu Eczanesi. Nöbetçi Burcu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Cihan Eczanesi

Istanbul Esenyurt Yeni Cihan Eczanesi. Nöbetçi Yeni Cihan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nimet Eczanesi

Istanbul Bakırköy Nimet Eczanesi. Nöbetçi Nimet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.