İstanbul Tuzla Şeyma Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 13 sa önce
Şeyma Eczanesi logo
Şeyma Eczanesi logo

Şeyma Eczanesi

0
  • İstanbul - Tuzla
  • 2166745005
  • Şifa Mahallesi Başar Sokak 34A Ziraat Bankası Arka Sokağı, Şehit Pilot Bahadır Han Parkı ve Tuzla 6 Nolu ASM Karşısı,Perşembe Pazarının 2 Alt Sokağı
  • 3046
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Tuzla Şeyma Eczanesi. Nöbetçi Şeyma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Şeyma Eczanesi Istanbul ili Tuzla İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Şeyma Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Şeyma Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Şeyma Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şeyma Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Şeyma Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Mayıs 2022 Cuma Istanbul Tuzla Nöbetçi Şeyma Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Şeyma Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Şeyma Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Şeyma Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Şeyma Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Şeyma Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Şeyma Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şeyma Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Şeyma Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Hasan Dereli Eczanesi

Istanbul Gaziosmanpaşa Hasan Dereli Eczanesi. Nöbetçi Hasan Dereli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Butik Eczanesi

Istanbul Ataşehir Butik Eczanesi. Nöbetçi Butik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Güneşli Alpan Eczanesi

Istanbul Bağcılar Güneşli Alpan Eczanesi. Nöbetçi Güneşli Alpan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gül Eczanesi

Istanbul Güngören Gül Eczanesi. Nöbetçi Gül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.