İstanbul Şile Yeşilçay Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 dk önce
Yeşilçay Eczanesi logo
Yeşilçay Eczanesi logo

Yeşilçay Eczanesi

0
(0)

Istanbul Şile Yeşilçay Eczanesi. Nöbetçi Yeşilçay Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeşilçay Eczanesi Istanbul ili Şile İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeşilçay Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeşilçay Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeşilçay Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeşilçay Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeşilçay Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Mayıs 2022 Cuma Istanbul Şile Nöbetçi Yeşilçay Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeşilçay Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeşilçay Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeşilçay Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeşilçay Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeşilçay Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeşilçay Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeşilçay Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeşilçay Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Umut Eczanesi

Istanbul Sultangazi Umut Eczanesi. Nöbetçi Umut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yakamoz Eczanesi

Istanbul Bakırköy Yakamoz Eczanesi. Nöbetçi Yakamoz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Istanbul Deniz Eczanesi

Istanbul Bağcılar Istanbul Deniz Eczanesi. Nöbetçi Istanbul Deniz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Safa Eczanesi

Istanbul Bağcılar Safa Eczanesi. Nöbetçi Safa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.