İstanbul Sancaktepe Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 sa önce
 • İstanbul Aziz Eczanesi

  Atatürk Mahallesi Yüce Sokak 4-6A Uysal Cad. / Cumartesi pazarının kurulduğu cadde Cep:0554 155 33 69

 • İstanbul Esra Eczanesi

  Veysel Karani Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Caddesi 63A Sancaktepe Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi karşısı - File Market yanı

 • İstanbul Çapan Eczanesi

  Merve Mahallesi Bahçelievler Caddesi 78/C (CEP:501 244 55 22) YENİDOĞAN MERKEZDEN SAMANDIRA-KARTAL YÖNÜNE GİDEN CADDE ÜZERİNDE , KARTAL MİNİBÜS DURAĞININ ÖNÜNDE

 • Aziz Eczanesi

  Aziz Eczanesi 0

  • İstanbul - Sancaktepe
  • tarihinde nöbetçi
  • 2166223369 2166223369
  • Atatürk Mahallesi Yüce Sokak 4-6A Uysal Cad. / Cumartesi...
  (0)
 • Esra Eczanesi

  Esra Eczanesi 0

  • İstanbul - Sancaktepe
  • tarihinde nöbetçi
  • 2163216985 2163216985
  • Veysel Karani Mahallesi Recep Tayyip Erdoğan Caddesi 63A Sancaktepe...
  (0)
 • Çapan Eczanesi

  Çapan Eczanesi 0

  • İstanbul - Sancaktepe
  • tarihinde nöbetçi
  • 2163115518 2163115518
  • Merve Mahallesi Bahçelievler Caddesi 78/C (CEP:501 244 55 22)...
  (0)

27 Mayıs 2022 Cuma Istanbul Sancaktepe Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul ili Sancaktepe ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Istanbul Sancaktepe Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Istanbul Sancaktepe nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Istanbul Sancaktepe nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Sancaktepe ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Sancaktepe ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

İstanbul Sancaktepe Eczaneleri

İstanbul Sancaktepe nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler İstanbul Sancaktepe bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

İstanbul Sancaktepe Nöbetçi Eczaneleri

İstanbul Sancaktepe nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. İstanbul Sancaktepe bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

İstanbul Sancaktepe Nöbetçi Eczane Listesi

İstanbul Sancaktepe’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında İstanbul Sancaktepe’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane İstanbul Sancaktepe bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

İstanbul Sancaktepe En Yakın Nöbetçi Eczane

İstanbul Sancaktepe en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine İstanbul Sancaktepe nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İstanbul Sancaktepe Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Sancaktepe Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Sancaktepe Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Sancaktepe nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Sancaktepe ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Sancaktepe nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Sancaktepe ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

İstanbul İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Büyükçekmece Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Büyükçekmece nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Büyükçekmece nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Gaziosmanpaşa Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Gaziosmanpaşa nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Gaziosmanpaşa nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Esenyurt Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Esenyurt nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Esenyurt nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Beylikdüzü Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Beylikdüzü nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Beylikdüzü nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.