İstanbul Sancaktepe Cadde Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 sa önce
Cadde Eczanesi logo
Cadde Eczanesi logo

Cadde Eczanesi

0
  • İstanbul - Sancaktepe
  • 2166213403
  • Meclis Mahallesi Atatürk Caddesi 125B Eski Bölge Hastanesi yanı - Sancaktepe Kaymakamlığının 50 metre alt tarafı
  • 847
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Sancaktepe Cadde Eczanesi. Nöbetçi Cadde Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Cadde Eczanesi Istanbul ili Sancaktepe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Cadde Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Cadde Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Cadde Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cadde Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Cadde Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

25 Mayıs 2022 Çarşamba Istanbul Sancaktepe Nöbetçi Cadde Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Cadde Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Cadde Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Cadde Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Cadde Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Cadde Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Cadde Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Cadde Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Cadde Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Akın Eczanesi

Istanbul Kartal Akın Eczanesi. Nöbetçi Akın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gölet Eczanesi

Istanbul Başakşehir Gölet Eczanesi. Nöbetçi Gölet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Su Eczanesi

Istanbul Eyüp Su Eczanesi. Nöbetçi Su Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hasan Dereli Eczanesi

Istanbul Gaziosmanpaşa Hasan Dereli Eczanesi. Nöbetçi Hasan Dereli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.