Bereket Eczanesi logo
Bereket Eczanesi logo

Bereket Eczanesi

  • Istanbul - Sancaktepe
  • 2163117172
  • Abdurrahmangazi Mahallesi Florya Sokak 2A Şen Ticaret Necip Fazıl Caddesi Ülker İhsan Emniyet, Çağrı Hipermarketleri depolarına gelmeden Fehmi Yılmaz Kültür Merkezi karşısı
  • 6
(0)
Bereket Eczanesi Istanbul ili Sancaktepe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Bereket Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Bereket Eczanesi Istanbul ili Sancaktepe İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Bereket Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Bereket Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Bereket Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bereket Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bereket Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

18 Eylül 2021 Cumartesi Istanbul Sancaktepe Nöbetçi Bereket Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Bereket Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bereket Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bereket Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Bereket Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Bereket Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bereket Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bereket Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Bereket Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Istanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Istanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yunus Eczanesi

Yunus Eczanesi Istanbul ili Esenler ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Yunus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Kurtköy Toprak Eczanesi

Kurtköy Toprak Eczanesi Istanbul ili Pendik ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Kurtköy Toprak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Emek Eczanesi

Emek Eczanesi Istanbul ili Beykoz ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Emek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ceylan Eczanesi

Ceylan Eczanesi Istanbul ili Bahçelievler ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ceylan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.