İstanbul Kartal Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 sa önce
 • Şurup Eczanesi

  Şurup Eczanesi 0

  • İstanbul - Kartal
  • tarihinde nöbetçi
  • 2164882629 2164882629
  • Karlıktepe Mahallesi Fahri Korutürk Caddesi 19 Jawa Minibüs Yollu...
  (0)
 • Kılınç V Eczanesi

  Kılınç V Eczanesi 0

  • İstanbul - Kartal
  • tarihinde nöbetçi
  • 2166710988 2166710988
  • Çarşı Mahallesi Yakakent Caddesi 15A Yakacık Kadın Doğum ve...
  (0)
 • Onur Eczanesi

  Onur Eczanesi 0

  • İstanbul - Kartal
  • tarihinde nöbetçi
  • 2163052202 2163052202
  • Orhantepe Mahallesi Bankalar Caddesi 33/A SALI PAZARININ KURULDUĞU...
  (0)
 • Fatih Eczanesi

  Fatih Eczanesi 0

  • İstanbul - Kartal
  • tarihinde nöbetçi
  • 2165668822 2165668822
  • Soğanlık Yeni Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 35/A-35/C YENİ KARTAL...
  (0)
 • Hayat Eczanesi

  Hayat Eczanesi 0

  • İstanbul - Kartal
  • tarihinde nöbetçi
  • 2163892234 2163892234
  • Yunus Mahallesi Kubilay Caddesi 17A BİM-HAKMAR Market arası
  (0)

27 Mayıs 2022 Cuma Istanbul Kartal Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul ili Kartal ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Istanbul Kartal Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Istanbul Kartal nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Istanbul Kartal nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kartal ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kartal ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

İstanbul Kartal Eczaneleri

İstanbul Kartal nöbetçi eczane listesi ile birlikte aradığınız eczaneyi kolayca bulabilirsiniz. Acil ilaç alması gerekenler ve hastalar için çok önemli olan nöbetçi eczaneler İstanbul Kartal bölgesinde günlük olarak değişmektedir. Mesai saatleri dışında eczane bulmak zor olacağından ancak nöbetçi eczane listesi sayesinde eczane bulabilirsiniz.

İstanbul Kartal Nöbetçi Eczaneleri

İstanbul Kartal nöbetçi eczaneleri bölgedeki eczaneleri çok kolay şekilde bulmanız için yardımcı oluyor. Nöbetçi eczaneler ilçe ve iller için her gün olarak güncellenmektedir. Bu yüzden güncel bilgilere ulaşarak nöbetçi eczaneye gidebilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma saatlerinin dışında kalan zamanlarda açıktır. Böylece hizmet verdikleri süre kapsamında her zaman giderek ilaç veya medikal ürün temini sağlayabilirsiniz.

Nöbetçi eczanelerin çalışma mantığı ilaç temini çok acele olabileceğinden ve sağlıkla ilgili olduğundan hastaların mağdur olmamasını önlemek içindir. Eğer nöbetçi eczane bulunmazsa bir an önce alınması gereken ilaçların da temini olanaksız olacağından hastalar için ciddi riskler oluşabilir. İstanbul Kartal bölgesi nöbetçi eczaneleri bu türden sorunların yaşanmasını önlemek için hizmet vermekte olup olası sorunların önüne geçmektedir. Böylece ilaç arayanlar liste üzerinden nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde eczaneye ulaşabilir.

İstanbul Kartal Nöbetçi Eczane Listesi

İstanbul Kartal’de nöbetçi eczaneler günlük olarak belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler il bazlı Ecza Odaları tarafından kararlaştırılır. Bu kapsamda eczanelerin hangilerinin nöbetçi olacağını tahmin etmek olanaklı değildir. Ancak Ecza Odası tarafından verilen kararlar sonrasında nöbetçi eczaneler belirlenmektedir. Nöbetçi eczaneler günlük ve ertesi gün olacak şekilde tespit edilir. Bu süreden daha fazlası önceden herhangi bir sorun yaşanmaması için belirlenmemektedir. İlgili süre kapsamında İstanbul Kartal’de nöbetçi eczane bul seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İlaç temini hastalıkların tedavi edilmesi veya ani şekilde baş gösteren rahatsızlıkların yatıştırılması için çok önemli olduğundan nöbetçi eczane listesi üzerinden çok kolay şekilde temin etmek istediğiniz ilaçları bulabileceğiniz eczanelere ulaşabilirsiniz. Normal yöntemlerde kapalı olan eczanelere giderek nöbetçi eczane listesine bakmanız gerekir. Ancak gece gibi geç saatlerde bu türden yöntemler zaman açısından sorun yaratacağı için sayfa üzerinden sunulan nöbetçi eczane listesi ile birlikte çok daha verimli ve hızlı şekilde hareket etmeniz mümkün hale gelir.

Nöbetçi eczane İstanbul Kartal bölgesinde güncel verilere dayandırılarak sayfada yer almaktadır. Bilgisayar veya telefon gibi çeşitli elektronik cihazlar ile çok kolay şekilde yapabileceğiniz sorgulama işlemleri sonrasında en yakında bulunan nöbetçi eczaneyi bulabileceksiniz. Nöbetçi eczaneyi bulduktan sonra konum bilgileri üzerinden eczaneye ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneler çalışma sistemi olarak diğer eczanelerden farksız şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir ek ücret veya benzeri talepler yapılmaz. Reçete veya para ile ilaç alabilirsiniz. Reçeteli satılan ilaçlar için ise doktor tarafından hazırlanmış olan reçetenin bulunması gerekmektedir.

İstanbul Kartal En Yakın Nöbetçi Eczane

İstanbul Kartal en yakın nöbetçi eczane bulmak için sayfa üzerinden yapabileceğiniz sorgulama sonucunda hızlı şekilde ilaçlarınızı temin edebileceğiniz adrese ulaşım sağlayabilirsiniz. Bölgelerin küçük ve büyüklüğüne bağlı olarak değişen nöbetçi eczaneler için net bir adet sayısı bulunmaktadır. Bu yüzden bulunduğunuz konum itibariyle nöbetçi eczanelerin sayısında da değişiklik olabilir. Büyük ilçeler için nöbetçi eczane sayısı daha fazla olurken küçük ilçeler için bulabileceğiniz eczane sayısının da düşük olabileceğini göz önünde tutmalısınız.

Nöbetçi eczane bul seçeneği ile birlikte hızlı şekilde ulaşabileceğiniz eczane bilgileri güncel olup sorunsuz şekilde kullanım olanağı sunmaktadır. Bazı eczanelerde yoğunluk yüzünden sıra beklemeniz gerekebileceğinizi de unutmamalısınız. Böylesi durumlarda yine İstanbul Kartal nöbetçi eczane ara seçeneği ile yakınınızdaki başka eczaneyi bulabilir ve hızlı şekilde ulaşım sağlayarak işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İstanbul Kartal Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kartal Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kartal Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Kartal nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Kartal ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kartal nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kartal ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

İstanbul İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Maltepe Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Maltepe nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Maltepe nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Esenler Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Esenler nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Esenler nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Şile Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Şile nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Şile nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.

Avcılar Nöbetçi Eczaneleri

Istanbul Avcılar nöbetçi eczaneleri. Bugüne ait güncel Istanbul Avcılar nöbetçi eczane listesine ulaşmak için hemen tıkla ve sana en yakın nöbetçi eczaneye anında ulaş.