İstanbul Kartal Kartal Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 16 sa önce
Kartal Eczanesi logo
Kartal Eczanesi logo

Kartal Eczanesi

0
  • İstanbul - Kartal
  • 2164880045
  • Gümüşpınar Mahallesi Defneli Caddesi 4/1A Kartal 1 Nolu ASM Çarprazında, Gümüşpınar Muhtarlığı Yanı
  • 2302
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Kartal Kartal Eczanesi. Nöbetçi Kartal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kartal Eczanesi Istanbul ili Kartal İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kartal Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kartal Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kartal Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kartal Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kartal Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Kartal Nöbetçi Kartal Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kartal Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kartal Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kartal Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kartal Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kartal Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kartal Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kartal Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kartal Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yiğit Eczanesi

Istanbul Küçükçekmece Yiğit Eczanesi. Nöbetçi Yiğit Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nihal Eczanesi

Istanbul Kadıköy Nihal Eczanesi. Nöbetçi Nihal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ömür Eczanesi

Istanbul Küçükçekmece Ömür Eczanesi. Nöbetçi Ömür Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Eczane Kırmızı Eczanesi

Istanbul Maltepe Eczane Kırmızı Eczanesi. Nöbetçi Eczane Kırmızı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.