İstanbul Kartal Cemil Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 22 sa önce
Cemil Eczanesi logo
Cemil Eczanesi logo

Cemil Eczanesi

0
  • İstanbul - Kartal
  • 2163770848
  • Orta Mahallesi Yavuz Selim Caddesi 22/B Pazar Sokağında 5 Nolu ASM'nin Yanında, Muhtarlığın Hizasında
  • 1615
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Kartal Cemil Eczanesi. Nöbetçi Cemil Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Cemil Eczanesi Istanbul ili Kartal İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Cemil Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Cemil Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Cemil Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cemil Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Cemil Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Istanbul Kartal Nöbetçi Cemil Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Cemil Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Cemil Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Cemil Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Cemil Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Cemil Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Cemil Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Cemil Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Cemil Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Güneşli Alpan Eczanesi

Istanbul Bağcılar Güneşli Alpan Eczanesi. Nöbetçi Güneşli Alpan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Betül Eczanesi

Istanbul Pendik Betül Eczanesi. Nöbetçi Betül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Palladıum Eczanesi

Istanbul Ataşehir Palladıum Eczanesi. Nöbetçi Palladıum Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Harmony Eczanesi

Istanbul Beşiktaş Harmony Eczanesi. Nöbetçi Harmony Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.