Deva Eczanesi logo

Deva Eczanesi

  • Istanbul - Gaziosmanpaşa
  • 2126165632
  • Pazariçi Mahallesi Ordu Caddesi 308C Çeşme Taksi Durağı'ndan pazariçine doğru 200 mt ileride sağda
  • 1
(0)
Deva Eczanesi Istanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Deva Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Deva Eczanesi Istanbul ili Gaziosmanpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Deva Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Deva Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Deva Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Deva Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Deva Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

13 Temmuz 2021 Salı Istanbul Gaziosmanpaşa Nöbetçi Deva Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Deva Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Deva Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Deva Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Deva Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Deva Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Deva Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Deva Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Deva Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Istanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Istanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Levent Eczanesi

Levent Eczanesi Istanbul ili Sancaktepe ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Levent Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nükhet Eczanesi

Nükhet Eczanesi Istanbul ili Kadıköy ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nükhet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Eczanesi

Ataşehir Eczanesi Istanbul ili Ataşehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ataşehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ideal Eczanesi

Ideal Eczanesi Istanbul ili Şişli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ideal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.