İstanbul Esenyurt Yeni Hayat Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 dk önce
Yeni Hayat Eczanesi logo
Yeni Hayat Eczanesi logo

Yeni Hayat Eczanesi

0
  • İstanbul - Esenyurt
  • 2125301171
  • Hürriyet Mahallesi Albatros Sokak 37A Kıraç Dereyolu Yunus Emre Cami İki Sokak Üstü Yunus Emre Sağlık Ocağı Karşısı
  • 957
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Esenyurt Yeni Hayat Eczanesi. Nöbetçi Yeni Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Hayat Eczanesi Istanbul ili Esenyurt İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Hayat Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Hayat Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Hayat Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Hayat Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Hayat Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Istanbul Esenyurt Nöbetçi Yeni Hayat Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Hayat Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Hayat Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Hayat Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Hayat Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Hayat Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Hayat Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Hayat Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Hayat Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Çağdaş Eczanesi

Istanbul Maltepe Çağdaş Eczanesi. Nöbetçi Çağdaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Paşaçayırı Eczanesi

Istanbul Gaziosmanpaşa Paşaçayırı Eczanesi. Nöbetçi Paşaçayırı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Erdal Filik Eczanesi

Istanbul Eyüp Erdal Filik Eczanesi. Nöbetçi Erdal Filik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özlem Eczanesi

Istanbul Pendik Özlem Eczanesi. Nöbetçi Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.