İstanbul Başakşehir Mavera Başakşehir Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 hft önce
Mavera Başakşehir Eczanesi logo
Mavera Başakşehir Eczanesi logo

Mavera Başakşehir Eczanesi

0
  • İstanbul - Başakşehir
  • 2124452232
  • Başakşehir Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi Mavera Başakşehir Sitesi C Blok Dükkan 6, No: 18/B Olimpa AVM yolu üzeri, Başakşehir Diş Hastanesi ve Başakşehir İlçe Sağlık Müdürlüğü yanı
  • 1304
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Başakşehir Mavera Başakşehir Eczanesi. Nöbetçi Mavera Başakşehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Mavera Başakşehir Eczanesi Istanbul ili Başakşehir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mavera Başakşehir Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mavera Başakşehir Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mavera Başakşehir Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mavera Başakşehir Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mavera Başakşehir Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Istanbul Başakşehir Nöbetçi Mavera Başakşehir Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mavera Başakşehir Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mavera Başakşehir Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mavera Başakşehir Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mavera Başakşehir Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mavera Başakşehir Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mavera Başakşehir Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mavera Başakşehir Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mavera Başakşehir Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kodan Eczanesi

Istanbul Kağıthane Kodan Eczanesi. Nöbetçi Kodan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yasemin Eczanesi

Istanbul Bahçelievler Yasemin Eczanesi. Nöbetçi Yasemin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Fatih Eczanesi

Istanbul Arnavutköy Fatih Eczanesi. Nöbetçi Fatih Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ömür Eczanesi

Istanbul Beykoz Ömür Eczanesi. Nöbetçi Ömür Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.