İstanbul Başakşehir Çağrı Yancar Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Çağrı Yancar Eczanesi logo
Çağrı Yancar Eczanesi logo

Çağrı Yancar Eczanesi

0
  • İstanbul - Başakşehir
  • 2124882774
  • Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi 18/1-O Başakşehir Devlet Hastanesi Yanı, Sular Vadisinin Karşısı, Fatih Terim Stadyumu'nun altı
  • 1030
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Başakşehir Çağrı Yancar Eczanesi. Nöbetçi Çağrı Yancar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Çağrı Yancar Eczanesi Istanbul ili Başakşehir İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çağrı Yancar Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çağrı Yancar Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çağrı Yancar Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çağrı Yancar Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çağrı Yancar Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Istanbul Başakşehir Nöbetçi Çağrı Yancar Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çağrı Yancar Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çağrı Yancar Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çağrı Yancar Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çağrı Yancar Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çağrı Yancar Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çağrı Yancar Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çağrı Yancar Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çağrı Yancar Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Organik Eczanesi

Istanbul Eyüp Organik Eczanesi. Nöbetçi Organik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şifa Eczanesi

Istanbul Maltepe Şifa Eczanesi. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özdamar Eczanesi

Istanbul Ataşehir Özdamar Eczanesi. Nöbetçi Özdamar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Marmara Şifa Eczanesi

Istanbul Pendik Marmara Şifa Eczanesi. Nöbetçi Marmara Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.