İstanbul Adalar Kınalı Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 8 dk önce
Kınalı Eczanesi logo
Kınalı Eczanesi logo

Kınalı Eczanesi

0
(0)

Istanbul Adalar Kınalı Eczanesi. Nöbetçi Kınalı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kınalı Eczanesi Istanbul ili Adalar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kınalı Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kınalı Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kınalı Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kınalı Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kınalı Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Mayıs 2022 Cuma Istanbul Adalar Nöbetçi Kınalı Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kınalı Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kınalı Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kınalı Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kınalı Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kınalı Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kınalı Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kınalı Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kınalı Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Esra Eczanesi

Istanbul Sancaktepe Esra Eczanesi. Nöbetçi Esra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şurup Eczanesi

Istanbul Kartal Şurup Eczanesi. Nöbetçi Şurup Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Melike Eczanesi

Istanbul Büyükçekmece Melike Eczanesi. Nöbetçi Melike Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Furkan Eczanesi

Istanbul Sultanbeyli Furkan Eczanesi. Nöbetçi Furkan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.