Zümrüt Eczanesi logo

Zümrüt Eczanesi

  • Istanbul - Zeytinburnu
  • 2126650290
  • Veliefendi Mahallesi Hakşinaz Sokak 16B Veli Efendi Sağlık Ocağı ve Muhtarlığı yanı
  • 1
(0)
Zümrüt Eczanesi Istanbul ili Zeytinburnu ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Zümrüt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Zümrüt Eczanesi Istanbul ili Zeytinburnu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Zümrüt Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Zümrüt Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Zümrüt Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zümrüt Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Zümrüt Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Temmuz 2021 Çarşamba Istanbul Zeytinburnu Nöbetçi Zümrüt Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Zümrüt Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Zümrüt Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Zümrüt Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Zümrüt Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Zümrüt Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Zümrüt Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Zümrüt Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Zümrüt Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Istanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Istanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Mert Eczanesi

Mert Eczanesi Istanbul ili Eyüp ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Mert Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Inci Eczanesi

Inci Eczanesi Istanbul ili Bayrampaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Inci Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Hayat Eczanesi

Hayat Eczanesi Istanbul ili Başakşehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Hayat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Polen Eczanesi

Polen Eczanesi Istanbul ili Kartal ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Polen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.