İstanbul Zeytinburnu Zümrüt Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 dk önce
Zümrüt Eczanesi logo
Zümrüt Eczanesi logo

Zümrüt Eczanesi

0
(0)

Istanbul Zeytinburnu Zümrüt Eczanesi. Nöbetçi Zümrüt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Zümrüt Eczanesi Istanbul ili Zeytinburnu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Zümrüt Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Zümrüt Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Zümrüt Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zümrüt Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Zümrüt Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

16 Ağustos 2022 Salı Istanbul Zeytinburnu Nöbetçi Zümrüt Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Zümrüt Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Zümrüt Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Zümrüt Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Zümrüt Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Zümrüt Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Zümrüt Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Zümrüt Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Zümrüt Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Öner Eczanesi

Istanbul Küçükçekmece Öner Eczanesi. Nöbetçi Öner Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Barbaros Eczanesi

Istanbul Tuzla Barbaros Eczanesi. Nöbetçi Barbaros Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Eczane Kırmızı Eczanesi

Istanbul Maltepe Eczane Kırmızı Eczanesi. Nöbetçi Eczane Kırmızı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gölet Eczanesi

Istanbul Başakşehir Gölet Eczanesi. Nöbetçi Gölet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.