İstanbul Zeytinburnu Zeytinburnu Adliye V Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 22 sa önce
Zeytinburnu Adliye V Eczanesi logo
Zeytinburnu Adliye V Eczanesi logo

Zeytinburnu Adliye V Eczanesi

0
(0)

Istanbul Zeytinburnu Zeytinburnu Adliye V Eczanesi. Nöbetçi Zeytinburnu Adliye V Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Zeytinburnu Adliye V Eczanesi Istanbul ili Zeytinburnu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Zeytinburnu Adliye V Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Zeytinburnu Adliye V Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Zeytinburnu Adliye V Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zeytinburnu Adliye V Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Zeytinburnu Adliye V Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Zeytinburnu Nöbetçi Zeytinburnu Adliye V Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Zeytinburnu Adliye V Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Zeytinburnu Adliye V Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Zeytinburnu Adliye V Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Zeytinburnu Adliye V Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Zeytinburnu Adliye V Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Zeytinburnu Adliye V Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Zeytinburnu Adliye V Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Zeytinburnu Adliye V Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Piazza Yaşam Eczanesi

Istanbul Maltepe Piazza Yaşam Eczanesi. Nöbetçi Piazza Yaşam Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Güleşce Eczanesi

Istanbul Kadıköy Güleşce Eczanesi. Nöbetçi Güleşce Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ferda Eczanesi

Istanbul Kartal Ferda Eczanesi. Nöbetçi Ferda Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Emel Eczanesi

Istanbul Şişli Emel Eczanesi. Nöbetçi Emel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.