İstanbul Üsküdar Erçin Bengisu Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 6 sa önce
Erçin Bengisu Eczanesi logo
Erçin Bengisu Eczanesi logo

Erçin Bengisu Eczanesi

0
  • İstanbul - Üsküdar
  • 2163415080
  • Ahmediye Mahallesi Halk Caddesi 33C Üsküdar Semt Polikliniği Yanı, Anadolu Hastanesi'nin 50 Mt. Yukarısı
  • 1048
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Üsküdar Erçin Bengisu Eczanesi. Nöbetçi Erçin Bengisu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Erçin Bengisu Eczanesi Istanbul ili Üsküdar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Erçin Bengisu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Erçin Bengisu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Erçin Bengisu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Erçin Bengisu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Erçin Bengisu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Istanbul Üsküdar Nöbetçi Erçin Bengisu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Erçin Bengisu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Erçin Bengisu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Erçin Bengisu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Erçin Bengisu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Erçin Bengisu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Erçin Bengisu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Erçin Bengisu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Erçin Bengisu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Altınşehir Eczanesi

Istanbul Başakşehir Altınşehir Eczanesi. Nöbetçi Altınşehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Su Plus Eczanesi

Istanbul Maltepe Su Plus Eczanesi. Nöbetçi Su Plus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Üsküdar Meydan Eczanesi

Istanbul Üsküdar Üsküdar Meydan Eczanesi. Nöbetçi Üsküdar Meydan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

City Center Eczanesi

Istanbul Esenyurt City Center Eczanesi. Nöbetçi City Center Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.