Exen Eczanesi logo

Exen Eczanesi

  • Istanbul - Ümraniye
  • 2165047456
  • Tantavi Mahallesi Estergon Caddesi 24F Suryapı Exen Çarşı bölümü
  • 1
(0)
Exen Eczanesi Istanbul ili Ümraniye ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Exen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Exen Eczanesi Istanbul ili Ümraniye İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Exen Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Exen Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Exen Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Exen Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Exen Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

20 Haziran 2021 Pazar Istanbul Ümraniye Nöbetçi Exen Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Exen Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Exen Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Exen Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Exen Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Exen Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Exen Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Exen Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Exen Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Istanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Istanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Burak Eczanesi

Burak Eczanesi Istanbul ili Sultangazi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Burak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ayşe Eczanesi

Ayşe Eczanesi Istanbul ili Bağcılar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ayşe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Günce Eczanesi

Günce Eczanesi Istanbul ili Beşiktaş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Günce Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Deva Eczanesi

Deva Eczanesi Istanbul ili Şile ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Deva Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.