Serra Eczanesi logo

Serra Eczanesi

  • Istanbul - Sultanbeyli
  • 2167555763
  • Abdurrahmangazi Mahallesi Bosna Bulvarı 14/C Bosna Bulvarı Ziraat Bankası ve Garanti Bankası Karşısı, Sultanbeyli Civil Çaprazı
  • 1
(0)
Serra Eczanesi Istanbul ili Sultanbeyli ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Serra Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Serra Eczanesi Istanbul ili Sultanbeyli İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Serra Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Serra Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Serra Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Serra Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Serra Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

13 Temmuz 2021 Salı Istanbul Sultanbeyli Nöbetçi Serra Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Serra Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Serra Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Serra Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Serra Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Serra Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Serra Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Serra Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Serra Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Istanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Istanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Inci Eczanesi

Inci Eczanesi Istanbul ili Bayrampaşa ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Inci Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sevtap Eczanesi

Sevtap Eczanesi Istanbul ili Esenyurt ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sevtap Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nehir Eczanesi

Nehir Eczanesi Istanbul ili Çekmeköy ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Merkez Eczanesi

Merkez Eczanesi Istanbul ili Adalar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Merkez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.