İstanbul Şişli Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi logo
Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi logo

Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi

0
(0)

Istanbul Şişli Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi. Nöbetçi Mecidiyeköy Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi Istanbul ili Şişli İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mecidiyeköy Sağlık Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Istanbul Şişli Nöbetçi Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Mecidiyeköy Sağlık Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Mecidiyeköy Sağlık Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Mecidiyeköy Sağlık Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Mecidiyeköy Sağlık Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Mecidiyeköy Sağlık Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Mecidiyeköy Sağlık Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Mercan Eczanesi

Istanbul Tuzla Mercan Eczanesi. Nöbetçi Mercan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Akademi Ebru Eczanesi

Istanbul Üsküdar Akademi Ebru Eczanesi. Nöbetçi Akademi Ebru Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Erdoğan Eczanesi

Istanbul Esenler Erdoğan Eczanesi. Nöbetçi Erdoğan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şurup Eczanesi

Istanbul Kartal Şurup Eczanesi. Nöbetçi Şurup Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.