İstanbul Şişli Fulya Yaşam Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Fulya Yaşam Eczanesi logo
Fulya Yaşam Eczanesi logo

Fulya Yaşam Eczanesi

0
  • İstanbul - Şişli
  • 2122758890
  • 19 Mayıs Mahallesi Mehmetçik Caddesi 112/A VİTAL FULYA PLAZA KARŞISI, FULYA ACIBADEM HASTANESİNİN 150 MT İLERİSİNDE
  • 1248
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Şişli Fulya Yaşam Eczanesi. Nöbetçi Fulya Yaşam Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Fulya Yaşam Eczanesi Istanbul ili Şişli İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Fulya Yaşam Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Fulya Yaşam Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Fulya Yaşam Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fulya Yaşam Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Fulya Yaşam Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Istanbul Şişli Nöbetçi Fulya Yaşam Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Fulya Yaşam Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Fulya Yaşam Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Fulya Yaşam Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Fulya Yaşam Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Fulya Yaşam Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Fulya Yaşam Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Fulya Yaşam Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Fulya Yaşam Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Yunt Eczanesi

Istanbul Bakırköy Yunt Eczanesi. Nöbetçi Yunt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çağlar Eczanesi

Istanbul Sarıyer Çağlar Eczanesi. Nöbetçi Çağlar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özlem Eczanesi

Istanbul Ümraniye Özlem Eczanesi. Nöbetçi Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ender Eczanesi

Istanbul Sultangazi Ender Eczanesi. Nöbetçi Ender Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.