İstanbul Sarıyer Eczane Organik Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Eczane Organik Eczanesi logo
Eczane Organik Eczanesi logo

Eczane Organik Eczanesi

0
(0)

Istanbul Sarıyer Eczane Organik Eczanesi. Nöbetçi Eczane Organik Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Eczane Organik Eczanesi Istanbul ili Sarıyer İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Eczane Organik Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Eczane Organik Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Eczane Organik Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eczane Organik Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Eczane Organik Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Istanbul Sarıyer Nöbetçi Eczane Organik Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Eczane Organik Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Eczane Organik Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Eczane Organik Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Eczane Organik Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Eczane Organik Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Eczane Organik Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Eczane Organik Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Eczane Organik Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Berrin Eczanesi

Istanbul Başakşehir Berrin Eczanesi. Nöbetçi Berrin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ender Eczanesi

Istanbul Sultangazi Ender Eczanesi. Nöbetçi Ender Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Piazza Yaşam Eczanesi

Istanbul Maltepe Piazza Yaşam Eczanesi. Nöbetçi Piazza Yaşam Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Flora Eczanesi

Istanbul Pendik Yeni Flora Eczanesi. Nöbetçi Yeni Flora Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.