İstanbul Pendik Gökhan Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 gün önce
Gökhan Eczanesi logo
Gökhan Eczanesi logo

Gökhan Eczanesi

0
(0)

Istanbul Pendik Gökhan Eczanesi. Nöbetçi Gökhan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Gökhan Eczanesi Istanbul ili Pendik İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Gökhan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Gökhan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Gökhan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Gökhan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Gökhan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Pendik Nöbetçi Gökhan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Gökhan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Gökhan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Gökhan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Gökhan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Gökhan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Gökhan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Gökhan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Gökhan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Laleli Istanbul Eczanesi

Istanbul Fatih Laleli Istanbul Eczanesi. Nöbetçi Laleli Istanbul Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yavuz Eczanesi

Istanbul Üsküdar Yavuz Eczanesi. Nöbetçi Yavuz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Marka City Eczanesi

Istanbul Beylikdüzü Marka City Eczanesi. Nöbetçi Marka City Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mert Eczanesi

Istanbul Sancaktepe Mert Eczanesi. Nöbetçi Mert Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.