İstanbul Küçükçekmece Yeni Sağlık Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 6 sa önce
Yeni Sağlık Eczanesi logo
Yeni Sağlık Eczanesi logo

Yeni Sağlık Eczanesi

0
  • İstanbul - Küçükçekmece
  • 2126782159
  • Yarımburgaz Mahallesi Halkalı Altınşehir İstanbul Caddesi 317/B Yarımburgaz ASM(Sağlık Ocağı) ve Altınşehir İlkokulu Karşısı, Altınşehir PTT ve Aras Kargo Yanı
  • 974
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Küçükçekmece Yeni Sağlık Eczanesi. Nöbetçi Yeni Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Sağlık Eczanesi Istanbul ili Küçükçekmece İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Sağlık Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Sağlık Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Sağlık Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Sağlık Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Sağlık Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Istanbul Küçükçekmece Nöbetçi Yeni Sağlık Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Sağlık Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Sağlık Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Sağlık Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Sağlık Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Sağlık Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Sağlık Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Sağlık Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Sağlık Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Türkan Aslan Eczanesi

Istanbul Esenler Türkan Aslan Eczanesi. Nöbetçi Türkan Aslan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nur Eczanesi

Istanbul Avcılar Nur Eczanesi. Nöbetçi Nur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yasemin Eczanesi

Istanbul Bayrampaşa Yasemin Eczanesi. Nöbetçi Yasemin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Marmara Şifa Eczanesi

Istanbul Pendik Marmara Şifa Eczanesi. Nöbetçi Marmara Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.