İstanbul Küçükçekmece Tanrıverdi Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Tanrıverdi Eczanesi logo
Tanrıverdi Eczanesi logo

Tanrıverdi Eczanesi

0
(0)

Istanbul Küçükçekmece Tanrıverdi Eczanesi. Nöbetçi Tanrıverdi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Tanrıverdi Eczanesi Istanbul ili Küçükçekmece İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tanrıverdi Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tanrıverdi Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tanrıverdi Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tanrıverdi Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tanrıverdi Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Küçükçekmece Nöbetçi Tanrıverdi Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tanrıverdi Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tanrıverdi Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tanrıverdi Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tanrıverdi Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tanrıverdi Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tanrıverdi Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tanrıverdi Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tanrıverdi Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Bahariye Cadde Eczanesi

Istanbul Kadıköy Bahariye Cadde Eczanesi. Nöbetçi Bahariye Cadde Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ibni Sina Eczanesi

Istanbul Esenler Ibni Sina Eczanesi. Nöbetçi Ibni Sina Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Topselvi Yağmur Eczanesi

Istanbul Kartal Topselvi Yağmur Eczanesi. Nöbetçi Topselvi Yağmur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şifa Eczanesi

Istanbul Bayrampaşa Şifa Eczanesi. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.