İstanbul Küçükçekmece Eczane Cadde Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 14 sa önce
Eczane Cadde Eczanesi logo
Eczane Cadde Eczanesi logo

Eczane Cadde Eczanesi

0
(0)

Istanbul Küçükçekmece Eczane Cadde Eczanesi. Nöbetçi Eczane Cadde Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Eczane Cadde Eczanesi Istanbul ili Küçükçekmece İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Eczane Cadde Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Eczane Cadde Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Eczane Cadde Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Eczane Cadde Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Eczane Cadde Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Istanbul Küçükçekmece Nöbetçi Eczane Cadde Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Eczane Cadde Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Eczane Cadde Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Eczane Cadde Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Eczane Cadde Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Eczane Cadde Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Eczane Cadde Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Eczane Cadde Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Eczane Cadde Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Başak Eczanesi

Istanbul Çekmeköy Başak Eczanesi. Nöbetçi Başak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çağrı Selamiçeşme Eczanesi

Istanbul Kadıköy Çağrı Selamiçeşme Eczanesi. Nöbetçi Çağrı Selamiçeşme Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bahçeler Eczanesi

Istanbul Tuzla Bahçeler Eczanesi. Nöbetçi Bahçeler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kasımpaşa Irem Eczanesi

Istanbul Beyoğlu Kasımpaşa Irem Eczanesi. Nöbetçi Kasımpaşa Irem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.