İstanbul Kağıthane Yeşil Vadi Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Yeşil Vadi Eczanesi logo
Yeşil Vadi Eczanesi logo

Yeşil Vadi Eczanesi

0
  • İstanbul - Kağıthane
  • 2122952138
  • Merkez Mahallesi Seçkin Sokak Z Ofis No:2-4A İç Kapı No:2 DAP Vadisi (Kağıthane Kültür Merkezi karşısında)
  • 575
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Kağıthane Yeşil Vadi Eczanesi. Nöbetçi Yeşil Vadi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeşil Vadi Eczanesi Istanbul ili Kağıthane İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeşil Vadi Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeşil Vadi Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeşil Vadi Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeşil Vadi Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeşil Vadi Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Kağıthane Nöbetçi Yeşil Vadi Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeşil Vadi Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeşil Vadi Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeşil Vadi Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeşil Vadi Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeşil Vadi Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeşil Vadi Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeşil Vadi Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeşil Vadi Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Aylin Eczanesi

Istanbul Bakırköy Aylin Eczanesi. Nöbetçi Aylin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ender Eczanesi

Istanbul Sultangazi Ender Eczanesi. Nöbetçi Ender Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Heybeliada Eczanesi

Istanbul Adalar Heybeliada Eczanesi. Nöbetçi Heybeliada Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bahar Eczanesi

Istanbul Fatih Bahar Eczanesi. Nöbetçi Bahar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.