İstanbul Kadıköy Zeplin Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 6 gün önce
Zeplin Eczanesi logo
Zeplin Eczanesi logo

Zeplin Eczanesi

0
(0)

Istanbul Kadıköy Zeplin Eczanesi. Nöbetçi Zeplin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Zeplin Eczanesi Istanbul ili Kadıköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Zeplin Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Zeplin Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Zeplin Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zeplin Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Zeplin Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Istanbul Kadıköy Nöbetçi Zeplin Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Zeplin Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Zeplin Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Zeplin Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Zeplin Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Zeplin Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Zeplin Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Zeplin Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Zeplin Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Ayşenur Eczanesi

Istanbul Sancaktepe Ayşenur Eczanesi. Nöbetçi Ayşenur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Gamze Eczanesi

Istanbul Silivri Gamze Eczanesi. Nöbetçi Gamze Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nihal Eczanesi

Istanbul Pendik Nihal Eczanesi. Nöbetçi Nihal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Elvan Eczanesi

Istanbul Esenyurt Elvan Eczanesi. Nöbetçi Elvan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.