İstanbul Kadıköy Yeni Hatboyu Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 4 sa önce
Yeni Hatboyu Eczanesi logo
Yeni Hatboyu Eczanesi logo

Yeni Hatboyu Eczanesi

0
  • İstanbul - Kadıköy
  • 2164115426
  • Erenköy Mahallesi Hatboyu Sokak 5-A Ethemefendi Cad. Groosper Marketle Erenköy Semt Polkliniği Arası İstasyona Giden Yol Üzerinde
  • 706
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Kadıköy Yeni Hatboyu Eczanesi. Nöbetçi Yeni Hatboyu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Yeni Hatboyu Eczanesi Istanbul ili Kadıköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Yeni Hatboyu Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Yeni Hatboyu Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Yeni Hatboyu Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yeni Hatboyu Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Yeni Hatboyu Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Istanbul Kadıköy Nöbetçi Yeni Hatboyu Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Hatboyu Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Yeni Hatboyu Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Yeni Hatboyu Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Yeni Hatboyu Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Yeni Hatboyu Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Yeni Hatboyu Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Yeni Hatboyu Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Yeni Hatboyu Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Taşoluk Filiz Eczanesi

Istanbul Arnavutköy Taşoluk Filiz Eczanesi. Nöbetçi Taşoluk Filiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şurup Eczanesi

Istanbul Kartal Şurup Eczanesi. Nöbetçi Şurup Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Aqua Eczanesi

Istanbul Ümraniye Aqua Eczanesi. Nöbetçi Aqua Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Haseki Sağlık Eczanesi

Istanbul Fatih Haseki Sağlık Eczanesi. Nöbetçi Haseki Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.