İstanbul Kadıköy Şehir Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Şehir Eczanesi logo
Şehir Eczanesi logo

Şehir Eczanesi

0
  • İstanbul - Kadıköy
  • 2165663243
  • Göztepe Mahallesi Dr. Erkin Caddesi 18/5 Dr. Erkin Caddesi, Medeniyet Üniversitesi Hastanesi acil çıkış kapısı çaprazı
  • 1543
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Kadıköy Şehir Eczanesi. Nöbetçi Şehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Şehir Eczanesi Istanbul ili Kadıköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Şehir Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Şehir Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Şehir Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şehir Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Şehir Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Istanbul Kadıköy Nöbetçi Şehir Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Şehir Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Şehir Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Şehir Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Şehir Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Şehir Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Şehir Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Şehir Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Şehir Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Büyük Umut Eczanesi

Istanbul Bakırköy Büyük Umut Eczanesi. Nöbetçi Büyük Umut Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Pınartepe Eczanesi

Istanbul Büyükçekmece Pınartepe Eczanesi. Nöbetçi Pınartepe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Galen Eczanesi

Istanbul Başakşehir Galen Eczanesi. Nöbetçi Galen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Fatih Eczanesi

Istanbul Arnavutköy Fatih Eczanesi. Nöbetçi Fatih Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.