İstanbul Kadıköy Nedim Erdinç Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 34 dk önce
Nedim Erdinç Eczanesi logo
Nedim Erdinç Eczanesi logo

Nedim Erdinç Eczanesi

0
  • İstanbul - Kadıköy
  • 2163460004
  • Caferağa Mahallesi Lütfübey Sokak 4/B Dondurmacı Ali Usta'dan sağa girip soldaki ilk sokak (BİM Market sokağı)
  • 1930
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Kadıköy Nedim Erdinç Eczanesi. Nöbetçi Nedim Erdinç Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Nedim Erdinç Eczanesi Istanbul ili Kadıköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Nedim Erdinç Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Nedim Erdinç Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Nedim Erdinç Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nedim Erdinç Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Nedim Erdinç Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Kadıköy Nöbetçi Nedim Erdinç Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Nedim Erdinç Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nedim Erdinç Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nedim Erdinç Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Nedim Erdinç Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Nedim Erdinç Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nedim Erdinç Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nedim Erdinç Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Nedim Erdinç Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Dünya Eczanesi

Istanbul Güngören Dünya Eczanesi. Nöbetçi Dünya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Engin Eczanesi

Istanbul Kağıthane Engin Eczanesi. Nöbetçi Engin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yeni Eczanesi

Istanbul Adalar Yeni Eczanesi. Nöbetçi Yeni Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Şule Eczanesi

Istanbul Bahçelievler Şule Eczanesi. Nöbetçi Şule Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.