İstanbul Kadıköy Kamelya Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Kamelya Eczanesi logo
Kamelya Eczanesi logo

Kamelya Eczanesi

0
  • İstanbul - Kadıköy
  • 2164677223
  • Göztepe Mahallesi Tütüncü Mehmet Efendi Caddesi 51/1 İşbankası karşısı - BİM yanı - Metro çalışmasının olduğu yer
  • 757
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Kadıköy Kamelya Eczanesi. Nöbetçi Kamelya Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kamelya Eczanesi Istanbul ili Kadıköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kamelya Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kamelya Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kamelya Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kamelya Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kamelya Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

2 Mayıs 2022 Pazartesi Istanbul Kadıköy Nöbetçi Kamelya Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kamelya Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kamelya Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kamelya Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kamelya Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kamelya Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kamelya Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kamelya Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kamelya Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Taksim Şule Eczanesi

Istanbul Beyoğlu Taksim Şule Eczanesi. Nöbetçi Taksim Şule Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ayışığı Eczanesi

Istanbul Esenyurt Ayışığı Eczanesi. Nöbetçi Ayışığı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Onur Eczanesi

Istanbul Kartal Onur Eczanesi. Nöbetçi Onur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kirazlı Metro Eczanesi

Istanbul Bağcılar Kirazlı Metro Eczanesi. Nöbetçi Kirazlı Metro Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.