İstanbul Güngören Ufuk Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 hft önce
Ufuk Eczanesi logo
Ufuk Eczanesi logo

Ufuk Eczanesi

0
  • İstanbul - Güngören
  • 2126412016
  • Güngören Merkez Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi 46 İlgi Hastanesi Karşısı, Soğanlı Tramvay Durağı Ön
  • 1014
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Güngören Ufuk Eczanesi. Nöbetçi Ufuk Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ufuk Eczanesi Istanbul ili Güngören İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ufuk Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ufuk Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ufuk Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ufuk Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ufuk Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Güngören Nöbetçi Ufuk Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ufuk Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ufuk Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ufuk Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ufuk Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ufuk Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ufuk Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ufuk Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ufuk Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Lotus Eczanesi

Istanbul Beşiktaş Lotus Eczanesi. Nöbetçi Lotus Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Bahçeler Eczanesi

Istanbul Tuzla Bahçeler Eczanesi. Nöbetçi Bahçeler Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ender Eczanesi

Istanbul Sultangazi Ender Eczanesi. Nöbetçi Ender Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Piazza Yaşam Eczanesi

Istanbul Maltepe Piazza Yaşam Eczanesi. Nöbetçi Piazza Yaşam Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.