İstanbul Gaziosmanpaşa Erdi Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 3 gün önce
Erdi Eczanesi logo
Erdi Eczanesi logo

Erdi Eczanesi

0
(0)

Istanbul Gaziosmanpaşa Erdi Eczanesi. Nöbetçi Erdi Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Erdi Eczanesi Istanbul ili Gaziosmanpaşa İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Erdi Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Erdi Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Erdi Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Erdi Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Erdi Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Istanbul Gaziosmanpaşa Nöbetçi Erdi Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Erdi Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Erdi Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Erdi Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Erdi Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Erdi Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Erdi Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Erdi Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Erdi Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Zeynep Eczanesi

Istanbul Çekmeköy Zeynep Eczanesi. Nöbetçi Zeynep Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tarçın Eczanesi

Istanbul Esenyurt Tarçın Eczanesi. Nöbetçi Tarçın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Kale Eczanesi

Istanbul Fatih Kale Eczanesi. Nöbetçi Kale Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

City Center Eczanesi

Istanbul Esenyurt City Center Eczanesi. Nöbetçi City Center Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.