İstanbul Fatih Stad Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Stad Eczanesi logo
Stad Eczanesi logo

Stad Eczanesi

0
  • İstanbul - Fatih
  • 2126354031
  • Dervişali Mahallesi Fevzipaşa Caddesi 148/A Karagümrük Stadının Vezneciler Yönünde 100 Mt. İlerisinde
  • 1422
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Fatih Stad Eczanesi. Nöbetçi Stad Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Stad Eczanesi Istanbul ili Fatih İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Stad Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Stad Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Stad Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Stad Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Stad Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Istanbul Fatih Nöbetçi Stad Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Stad Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Stad Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Stad Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Stad Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Stad Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Stad Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Stad Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Stad Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Poyraz Eczanesi

Istanbul Zeytinburnu Poyraz Eczanesi. Nöbetçi Poyraz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Lila Eczanesi

Istanbul Pendik Lila Eczanesi. Nöbetçi Lila Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ufuk Eczanesi

Istanbul Şile Ufuk Eczanesi. Nöbetçi Ufuk Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yunt Eczanesi

Istanbul Bakırköy Yunt Eczanesi. Nöbetçi Yunt Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.