İstanbul Fatih Göksun Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 hft önce
Göksun Eczanesi logo
Göksun Eczanesi logo

Göksun Eczanesi

0
  • İstanbul - Fatih
  • 2125862841
  • Cerrahpaşa Mahallesi Koca Mustafapaşa Caddesi 42/A Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Karşısı
  • 1426
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Fatih Göksun Eczanesi. Nöbetçi Göksun Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Göksun Eczanesi Istanbul ili Fatih İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Göksun Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Göksun Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Göksun Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Göksun Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Göksun Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Fatih Nöbetçi Göksun Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Göksun Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Göksun Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Göksun Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Göksun Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Göksun Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Göksun Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Göksun Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Göksun Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Fatih Eczanesi

Istanbul Arnavutköy Fatih Eczanesi. Nöbetçi Fatih Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Rahmet Eczanesi

Istanbul Çekmeköy Rahmet Eczanesi. Nöbetçi Rahmet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Güleryüz Eczanesi

Istanbul Bağcılar Güleryüz Eczanesi. Nöbetçi Güleryüz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Galip Eczanesi

Istanbul Ümraniye Galip Eczanesi. Nöbetçi Galip Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.