İstanbul Fatih Aksaray Terminal Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 18 sa önce
Aksaray Terminal Eczanesi logo
Aksaray Terminal Eczanesi logo

Aksaray Terminal Eczanesi

0
  • İstanbul - Fatih
  • 2126322299
  • Aksaray Mahallesi Küçük Langa Caddesi 17/A YENİKAPI MARMARAY YANI EMNİYET TERMİNALİ KARŞISI
  • 1549
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Fatih Aksaray Terminal Eczanesi. Nöbetçi Aksaray Terminal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Aksaray Terminal Eczanesi Istanbul ili Fatih İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Aksaray Terminal Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Aksaray Terminal Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Aksaray Terminal Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aksaray Terminal Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Aksaray Terminal Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

6 Ağustos 2022 Cumartesi Istanbul Fatih Nöbetçi Aksaray Terminal Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Aksaray Terminal Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Aksaray Terminal Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Aksaray Terminal Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Aksaray Terminal Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Aksaray Terminal Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Aksaray Terminal Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Aksaray Terminal Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Aksaray Terminal Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Güleryüz Eczanesi

Istanbul Esenler Güleryüz Eczanesi. Nöbetçi Güleryüz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Başak Eczanesi

Istanbul Çekmeköy Başak Eczanesi. Nöbetçi Başak Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çağrı Selamiçeşme Eczanesi

Istanbul Kadıköy Çağrı Selamiçeşme Eczanesi. Nöbetçi Çağrı Selamiçeşme Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ersoy Eczanesi

Istanbul Bahçelievler Ersoy Eczanesi. Nöbetçi Ersoy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.