İstanbul Esenyurt Tutku Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 7 sa önce
Tutku Eczanesi logo
Tutku Eczanesi logo

Tutku Eczanesi

0
  • İstanbul - Esenyurt
  • 2128778804
  • Koza Mahallesi 1638. Sokak Garanti Koza Sitesi 2A/726 Akbatı AVM arkası Sheraton Otel istikametinde otele 400 metre kala Kozapark Site girişinden 50 metre ileride
  • 513
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Esenyurt Tutku Eczanesi. Nöbetçi Tutku Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Tutku Eczanesi Istanbul ili Esenyurt İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Tutku Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Tutku Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Tutku Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tutku Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Tutku Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Istanbul Esenyurt Nöbetçi Tutku Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Tutku Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tutku Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tutku Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Tutku Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Tutku Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tutku Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tutku Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Tutku Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Emek Eczanesi

Istanbul Kartal Emek Eczanesi. Nöbetçi Emek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Taha Can Eczanesi

Istanbul Fatih Taha Can Eczanesi. Nöbetçi Taha Can Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Denizci Eczanesi

Istanbul Sarıyer Denizci Eczanesi. Nöbetçi Denizci Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Altınşehir Eczanesi

Istanbul Başakşehir Altınşehir Eczanesi. Nöbetçi Altınşehir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.