İstanbul Esenler Ninehatun Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 hft önce
Ninehatun Eczanesi logo
Ninehatun Eczanesi logo

Ninehatun Eczanesi

0
  • İstanbul - Esenler
  • 2126102222
  • Nine Hatun Mahallesi 160. Sokak 71/A NİNEHATUN CAMİİ KARŞI SOKAK İÇİ- ÇARŞAMBA PAZARI BAŞI
  • 1056
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Esenler Ninehatun Eczanesi. Nöbetçi Ninehatun Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ninehatun Eczanesi Istanbul ili Esenler İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ninehatun Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ninehatun Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ninehatun Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ninehatun Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ninehatun Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Esenler Nöbetçi Ninehatun Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ninehatun Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ninehatun Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ninehatun Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ninehatun Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ninehatun Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ninehatun Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ninehatun Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ninehatun Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kardelen Eczanesi

Istanbul Kadıköy Kardelen Eczanesi. Nöbetçi Kardelen Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ikitelli Eczanesi

Istanbul Küçükçekmece Ikitelli Eczanesi. Nöbetçi Ikitelli Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Akpınar Eczanesi

Istanbul Sancaktepe Akpınar Eczanesi. Nöbetçi Akpınar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mavera Eczanesi

Istanbul Ümraniye Mavera Eczanesi. Nöbetçi Mavera Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.