İstanbul Beyoğlu Kasımpaşa Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 2 gün önce
Kasımpaşa Eczanesi logo
Kasımpaşa Eczanesi logo

Kasımpaşa Eczanesi

0
  • İstanbul - Beyoğlu
  • 2122537744
  • Yahya Kahya Mahallesi Kasımpaşa Bostanı Sokak 18A Mutfak Ekipmanları Satan Dükkanların Olduğu Caddede Denizbank'ın Karşısı, Albaraka'nın Sokağında
  • 1896
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Beyoğlu Kasımpaşa Eczanesi. Nöbetçi Kasımpaşa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Kasımpaşa Eczanesi Istanbul ili Beyoğlu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Kasımpaşa Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Kasımpaşa Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Kasımpaşa Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kasımpaşa Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Kasımpaşa Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

23 Mayıs 2022 Pazartesi Istanbul Beyoğlu Nöbetçi Kasımpaşa Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Kasımpaşa Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kasımpaşa Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kasımpaşa Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Kasımpaşa Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Kasımpaşa Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kasımpaşa Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kasımpaşa Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Kasımpaşa Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Kızılelma Eczanesi

Istanbul Fatih Kızılelma Eczanesi. Nöbetçi Kızılelma Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özdamar Eczanesi

Istanbul Ataşehir Özdamar Eczanesi. Nöbetçi Özdamar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Safir Eczanesi

Istanbul Üsküdar Safir Eczanesi. Nöbetçi Safir Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Çağdaş Eczanesi

Istanbul Bahçelievler Çağdaş Eczanesi. Nöbetçi Çağdaş Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.