İstanbul Beyoğlu Itır Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Itır Eczanesi logo
Itır Eczanesi logo

Itır Eczanesi

0
  • İstanbul - Beyoğlu
  • 2122444325
  • Gümüşsuyu Mahallesi Sıraselviler Caddesi 9/B Taksim Meydanı, Anıtın Karşısı İstiklal girişi karşısı
  • 431
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Beyoğlu Itır Eczanesi. Nöbetçi Itır Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Itır Eczanesi Istanbul ili Beyoğlu İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Itır Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Itır Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Itır Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Itır Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Itır Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

15 Mayıs 2022 Pazar Istanbul Beyoğlu Nöbetçi Itır Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Itır Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Itır Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Itır Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Itır Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Itır Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Itır Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Itır Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Itır Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Vatan Eczanesi

Istanbul Kağıthane Vatan Eczanesi. Nöbetçi Vatan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Makaracı Eczanesi

Istanbul Ümraniye Makaracı Eczanesi. Nöbetçi Makaracı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Alphan Eczanesi

Istanbul Beykoz Alphan Eczanesi. Nöbetçi Alphan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Sinem Eczanesi

Istanbul Beşiktaş Sinem Eczanesi. Nöbetçi Sinem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.