İstanbul Bakırköy Nimet Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 13 sa önce
Nimet Eczanesi logo
Nimet Eczanesi logo

Nimet Eczanesi

0
(0)

Istanbul Bakırköy Nimet Eczanesi. Nöbetçi Nimet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Nimet Eczanesi Istanbul ili Bakırköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Nimet Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Nimet Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Nimet Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Nimet Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Nimet Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

21 Mayıs 2022 Cumartesi Istanbul Bakırköy Nöbetçi Nimet Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Nimet Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Nimet Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Nimet Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Nimet Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Nimet Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Nimet Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Nimet Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Nimet Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Cansın Eczanesi

Istanbul Bahçelievler Cansın Eczanesi. Nöbetçi Cansın Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Mercan Eczanesi

Istanbul Tuzla Mercan Eczanesi. Nöbetçi Mercan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Millet Eczanesi

Istanbul Silivri Millet Eczanesi. Nöbetçi Millet Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özdamar Eczanesi

Istanbul Ataşehir Özdamar Eczanesi. Nöbetçi Özdamar Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.