İstanbul Bakırköy Akvaryum Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 sa önce
Akvaryum Eczanesi logo
Akvaryum Eczanesi logo

Akvaryum Eczanesi

0
(0)

Istanbul Bakırköy Akvaryum Eczanesi. Nöbetçi Akvaryum Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Akvaryum Eczanesi Istanbul ili Bakırköy İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Akvaryum Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Akvaryum Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Akvaryum Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Akvaryum Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Akvaryum Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

7 Ağustos 2022 Pazar Istanbul Bakırköy Nöbetçi Akvaryum Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Akvaryum Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Akvaryum Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Akvaryum Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Akvaryum Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Akvaryum Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Akvaryum Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Akvaryum Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Akvaryum Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Eylül Eczanesi

Istanbul Sultanbeyli Eylül Eczanesi. Nöbetçi Eylül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nursena Eczanesi

Istanbul Sarıyer Nursena Eczanesi. Nöbetçi Nursena Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Fetih Eczanesi

Istanbul Bahçelievler Fetih Eczanesi. Nöbetçi Fetih Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Murat Eczanesi

Istanbul Çekmeköy Murat Eczanesi. Nöbetçi Murat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.