Ersoy Eczanesi logo
Ersoy Eczanesi logo

Ersoy Eczanesi

  • Istanbul - Bahçelievler
  • 2125558309
  • Bahçelievler Mahallesi Deli Hüseyinpaşa Caddesi 65 Basın Sitesi Son Otobüs Durağı Karşısı,Carrefoursa Market Bitişiği
  • 6
(0)
Ersoy Eczanesi Istanbul ili Bahçelievler ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ersoy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ersoy Eczanesi Istanbul ili Bahçelievler İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ersoy Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ersoy Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ersoy Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ersoy Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ersoy Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Temmuz 2021 Salı Istanbul Bahçelievler Nöbetçi Ersoy Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ersoy Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ersoy Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ersoy Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ersoy Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ersoy Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ersoy Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ersoy Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ersoy Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Istanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Istanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gökçe Eczanesi

Gökçe Eczanesi Istanbul ili Küçükçekmece ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gökçe Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Özdal Eczanesi

Özdal Eczanesi Istanbul ili Beylikdüzü ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Özdal Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nişanca Eczanesi

Nişanca Eczanesi Istanbul ili Eyüp ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Nişanca Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Vitamin Eczanesi

Vitamin Eczanesi Istanbul ili Ataşehir ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Vitamin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.