İstanbul Bahçelievler Ersoy Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 1 gün önce
Ersoy Eczanesi logo
Ersoy Eczanesi logo

Ersoy Eczanesi

0
  • İstanbul - Bahçelievler
  • 2125558309
  • Bahçelievler Mahallesi Deli Hüseyinpaşa Caddesi 65 Basın Sitesi Son Otobüs Durağı Karşısı,Carrefoursa Market Bitişiği
  • 954
  • Yorum Yap
(0)

Istanbul Bahçelievler Ersoy Eczanesi. Nöbetçi Ersoy Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ersoy Eczanesi Istanbul ili Bahçelievler İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ersoy Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ersoy Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ersoy Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ersoy Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ersoy Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

26 Mayıs 2022 Perşembe Istanbul Bahçelievler Nöbetçi Ersoy Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ersoy Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ersoy Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ersoy Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ersoy Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ersoy Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ersoy Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ersoy Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ersoy Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Pelin Eczanesi

Istanbul Başakşehir Pelin Eczanesi. Nöbetçi Pelin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Tahtakale Eczanesi

Istanbul Avcılar Tahtakale Eczanesi. Nöbetçi Tahtakale Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Yasemin Eczanesi

Istanbul Bayrampaşa Yasemin Eczanesi. Nöbetçi Yasemin Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Polat Eczanesi

Istanbul Sarıyer Polat Eczanesi. Nöbetçi Polat Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.