Cumhuriyet Emre Eczanesi logo

Cumhuriyet Emre Eczanesi

(0)
Cumhuriyet Emre Eczanesi Istanbul ili Bahçelievler ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Cumhuriyet Emre Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Cumhuriyet Emre Eczanesi Istanbul ili Bahçelievler İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Cumhuriyet Emre Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Cumhuriyet Emre Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Cumhuriyet Emre Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Cumhuriyet Emre Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Cumhuriyet Emre Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

13 Temmuz 2021 Salı Istanbul Bahçelievler Nöbetçi Cumhuriyet Emre Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Cumhuriyet Emre Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Cumhuriyet Emre Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Cumhuriyet Emre Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Cumhuriyet Emre Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Cumhuriyet Emre Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Cumhuriyet Emre Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Cumhuriyet Emre Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Cumhuriyet Emre Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Istanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Istanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Meydan Eczanesi

Meydan Eczanesi Istanbul ili Esenyurt ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Meydan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Heybeliada Eczanesi

Heybeliada Eczanesi Istanbul ili Adalar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Heybeliada Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Deva Eczanesi

Deva Eczanesi Istanbul ili Sultangazi ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Deva Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gülpark Eczanesi

Gülpark Eczanesi Istanbul ili Esenyurt ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gülpark Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.