İstanbul Bağcılar Güneşli Ipek Eczanesi Nöbetçi Eczane verisi doğru mu?

Son Güncelleme: 8 sa önce
Güneşli Ipek Eczanesi logo
Güneşli Ipek Eczanesi logo

Güneşli Ipek Eczanesi

0
(0)

Istanbul Bağcılar Güneşli Ipek Eczanesi. Nöbetçi Güneşli Ipek Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Güneşli Ipek Eczanesi Istanbul ili Bağcılar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Güneşli Ipek Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Güneşli Ipek Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Güneşli Ipek Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Güneşli Ipek Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Güneşli Ipek Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Mayıs 2022 Cumartesi Istanbul Bağcılar Nöbetçi Güneşli Ipek Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Güneşli Ipek Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Güneşli Ipek Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Güneşli Ipek Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Güneşli Ipek Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Güneşli Ipek Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Güneşli Ipek Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Güneşli Ipek Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Güneşli Ipek Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

İstanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz İstanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Gül Eczanesi

Istanbul Küçükçekmece Gül Eczanesi. Nöbetçi Gül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Özlem Eczanesi

Istanbul Pendik Özlem Eczanesi. Nöbetçi Özlem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Ihlamur Eczanesi

Istanbul Küçükçekmece Ihlamur Eczanesi. Nöbetçi Ihlamur Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Galata Eczanesi

Istanbul Beyoğlu Galata Eczanesi. Nöbetçi Galata Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.