Çağla Eczanesi logo

Çağla Eczanesi

  • Istanbul - Bağcılar
  • 2124454556
  • Göztepe Mahallesi Mehmetçik Sokak 16 Medipol Mega Üniversite Hastanesi Karşısı
  • 1
(0)
Çağla Eczanesi Istanbul ili Bağcılar ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Çağla Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Çağla Eczanesi Istanbul ili Bağcılar İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Çağla Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Çağla Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Çağla Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çağla Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Çağla Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

16 Temmuz 2021 Cuma Istanbul Bağcılar Nöbetçi Çağla Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Çağla Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Çağla Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Çağla Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Çağla Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Çağla Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Çağla Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Çağla Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Çağla Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Istanbul İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Istanbul ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Beydağı Eczanesi

Beydağı Eczanesi Istanbul ili Esenler ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Beydağı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi Istanbul ili Şile ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Günce Eczanesi

Günce Eczanesi Istanbul ili Beşiktaş ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Günce Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sağlık Eczanesi

Sağlık Eczanesi Istanbul ili Çatalca ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sağlık Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.